WORLD SNOW DAY


Dnia 15 stycznia 2017 roku odbyła się szósta edycja międzynarodowego święta narciarstwa – WORLD SNOW DAY. Akcja jest częścią Kampanii Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), zatytułowanej „Bring Children to the Snow”, mającej na celu promowanie narciarstwa wśród najmłodszych.

Mottem tegorocznego World Snow Day jest:
EXPERIENCE – inspiracje związane ze śniegiem EXPLORE- szansa odkrycia czegoś nowego
ENJOY- czas na zabawę
Tarnowska Szkoła Narciarska – „Narciarz.pl” również stała się częścią przedsięwzięcia, które swoim zasięgiem objęło w tym roku 46 krajów. Nasza szkoła była organizatorem imprezy pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na Stacji Narciarskiej Jurasówka w Siemiechowie.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i nasz cel został zrealizowany, przyciągnęliśmy na stok wiele dzieci wraz z rodzinami. Udało nam się przekonać przybyłych do tego co najistotniejsze: narciarstwo, to przede wszystkim doskonała zabawa i źródło niezapomnianych przeżyć.
Wśród różnych atrakcji dużą popularnością cieszył się zorganizowany przez nas  rodzinny slalom gigant, w którym mogli wziąć udział najmłodsi wraz z rodzicami.
World Snow Day okazał się wielkim sukcesem i zapraszamy na jego przyszłoroczną edycję, która z pewnością odbędzie się z jeszcze większym rozmachem.

Relacja video z imprezy