O nas

Licencjonowana szkoła narciarstwa Narciarz pl Professional Ski Teampowstała na bazie teamu sportowego i tworzą ją czołowi narciarze w Polsce oraz byli członkowie kadry narodowej, czołowi instruktorzy oraz instruktorzy wykładowcy, uczestnicy kongresów międzynarodowych, osoby związane z narciarstwem zawodowo.

Filozofia szkoły została ukształtowana na bazie doświadczeń poszczególnych jej członków, którzy umiejętności praktyczne zdobyte podczas lat treningów i profesjonalnego uprawiania narciarstwa skutecznie łączą z teorią i dydaktyką nieodłącznymi elementami każdego sportu. W ten sposób zbudowaliśmy unikalny warsztat szkoleń, który konsekwentnie szlifujemy tak, aby z jednej strony pasja nart sprawiała wszystkim jeszcze większą frajdę, a z drugiej, była bezpieczną formą spędzania wolnego czasu w górach całego świata.

Mimo bagażu doświadczeń, cały czas doskonalimy swoje umiejętności zarówno w praktyce, jak i teorii uczestnicząc w kongresach oraz seminariach poświęconych „białemu szaleństwu”. Misją szkoły jest świadczenie najlepszych na rynku usług związanych z doskonaleniem i nauką jazdy na nartach, kompleksową organizacją wyjazdów narciarskich oraz imprez integracyjnych. Cel ten realizujemy zatrudniając najlepszych instruktorów mających wszelkie niezbędne uprawnienia do pracy w kraju i zagranicą. Jednym z wielu wymiernych dowodów poziomu wyszkolenia kadry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *