Sylwester w górach

Sylwester oraz Nowy rok jest szczególnym czasem. To magiczna chwila kiedy żegnamy się ze starym rokiem i z nadzieją patrzymy w przyszłość. Warto te specjalne chwile spędzić w pięknym otoczeniu, radosnym towarzystwie, oraz podczas ekscytujących przeżyć.
Nasza szkoła narciarska od lat organizuje Sylwester w górach. Dzięki doświadczeniu, profesjonalnej, zgranej kadrze instruktorów gwarantujemy, że będą Państwo wspominać z przyjemnością ten szczególny czas. Sylwester w górach, w bajkowym otoczeniu zaśnieżonych stoków, jest najlepszym miejscem dla zimowego świętowania.

Zapraszamy na wyjazd w Alpy włoskie, do malowniczego regionu narciarskiego  Adamello, który obejmuje Passo Tonale.  Odnajdziemy tam świetnie przygotowane trasy narciarskie, dostosowane do różnych poziomów umiejętności. Dzięki połączeniu kolejką gondolową mamy do dyspozycji ponad 100 km tras. Dla narciarzy posiadających wyższy poziom umiejętności, szczególnym wyzwaniem będzie tzw.  „czarna trasa” biegnąca z lodowca Passo Tonale.
Nasi instruktorzy, zapewnią Państwu możliwość bezpiecznego rozkoszowania się białym szaleństwem. Oferujemy 18 godzin szkolenia narciarskiego/snowboardowego.

Zapewniamy szampańską zabawę sylwestrową prowadzoną przez polskiego DJ’a. Zakwaterowanie w hotelu Chalet Alpino **+ położonym 50m od stoku narciarskiego na przełęczy Passo Tonale, 1,5 km od centrum kurortu.

Szczegóły oferty znajdą Państwo w  poniższym linku:
Oferta