Zalety uprawiania sportu i rekreacji w sezonie zimowym

Zima to czas kiedy spędzamy mniej czasu na zewnątrz. Mroźna pogoda, śnieg, lód mogą zniechęcać do biegania, praktycznie eliminują jazdę na rowerze i wiele ze sportów z przyjemnością uprawianych w sezonie wiosenno-letnim.  Jednak nie koniecznie musimy ograniczać się tylko do sali fitness klubów, czy siłowni.
Pasjonaci białego szaleństwa doskonale wiedzą, że ten okres może okazać się najprzyjemniejszym czasem dla uprawiania sportu i rekreacji. Zachęcamy osoby, które do tej pory nie miały styczności  z narciarstwem do spróbowania swoich sił.
Jazda na nartach pod opieką profesjonalnego instruktora nie będzie niczym trudnym. Dodatkowo możemy cieszyć się bajkowym otoczeniem śnieżnych stoków.
Zachęcamy do zaszczepienia pasji narciarstwa u naszych pociech. Dzięki odpowiedniej metodyce nauki, dzieci z łatwością opanują podstawy jazdy w przyjemnej atmosferze zabawy oraz zachowując bezpieczeństwo.

Nasza szkoła oferuje szereg wyjazdów w sezonie zimowym. Wybierając się z nami w malownicze alpejskie tereny mają Państwo pewność, że lekcje narciarstwa poprowadzi grupa doświadczonych i profesjonalnych instruktorów. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauce jazdy na nartach zarówno dzieci jak i dorosłych.
Zapraszamy też do spędzenia z nami Sylwestra i Nowego Roku w Alpach Włoskich. Niezwykła atmosfera gór sprawi, że ten czas będzie niezapomnianym przeżyciem.

Oferujemy szereg wyjazdów w najpiękniejsze rejony Alp w całym sezonie narciarskim 2017/2018.
Pod poniższym linkiem mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty
IMPREZY 2017/2018