Święta i Sylwester w Alpach – Val di Fiemme 1900 PLN/os.

Święta i Sylwester w Val di FiemmeSylwester 2015
Val di Fiemme nazywany jest przedsionkiem Dolomitów gdyż zaczynają się tu monumentalne, charakterystycznedla tego rejonu, góry. W jego skład wchodzi 5 ośrodkównarciarskich: Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavazè, Passo Rollei największe Ski Center Latemar, w sumie ponad 140 km dobrzeprzygotowanych nartostrad. Głównymi miejscowościami rejonu sąStava, Panchià i typowo narciarska miejscówka Pampeago. Stoki położone są na wysokości od 1000 do 230 m.n.p.m., co gwarantuje pewne warunki śniegowe. Bogata, nieustannie rozwijana sieć nowoczesnych wyciągów zadowoli każdego – od początkujących po zaawansowanych narciarzy.
Cena: 1900 PLN/os.
Zapewniamy:
*Uroczysta powitalna kolacja wigilijna.
* Zakwaterowanie (9 noclegów).
* Wyżywienie 3 razy dziennie – śniadanie, prowiant na stok i obiadokolacja. Obiekt jest w całości wynajęty do naszej dyspozycji łącznie z kuchnią, dlatego gwarantujemy obfite smaczne posiłki.
*Imprezę sylwestrową
Ponadto można skorzystać :
*Szkolenie narciarskie 4 godziny dziennie w cenie 140 €
*Transport zorganizowany przy grupie minimum 20 osób na trasie Katowice – Trodena – Katowice
Oraz transfery na stoki w cenie – 450 PLN/osoby
*Ubezpieczenie do kwoty KL 40.000 PLN, NNW 10.000 PLN, OC 100.000 PLN. Za – 35PLN/osoba
Zakwaterowanie: (9 noclegów) w pensjonacie Sonnhof, położonym w centrum miejscowości Trodena. Zakwaterowanie w bardzo przytulnych, gustownie urządzonych pokojach 2,3,4 i 5-osobowych z łazienkami. Cały obiekt urządzony jest w stylu rustykalnym, panuje w nim
przyjemna, rodzinna atmosfera. Stylowa jadalnia i salonik z kominkiem stanowią doskonałe miejsce spotkań w zimowe wieczory. W obiekcie znajduje się również narciarnia, sauna oraz sala ze stołem do ping-ponga i piłkarzykami. Cały obiekt przeznaczony jest do dyspozycji naszych grup.
Ceny karnetów sześciodniowych : 220 € Dorośli, 164€ Młodzież, 120€ Dzieci.
Dzieci ur. po 28.11.2007 w towarzystwie rodzica lub opiekuna otrzymują bezpłatny karnet.
Należy zabrać własną pościel i ręcznik lub wynająć w cenie 10 Euro/os.

Kontakt, zapytanie, rezerwacja wyjazdu na narty.

Szkolenie : Licencjonowana szkoła narciarska narciarz.pl