Close

Wrzesień 26, 2016

Szwajcaria Jungfrau top ski region
6 – 15.03.2020

Polecany przez nas rejon, leżący u podnóża szczytów Monch 4099 m n.p.m., Jungfrau 4158 m n.p.m. i Eiger 3970 m n.p.m. ze względu na wspaniałe widoki i niepowtarzalne trasy zjazdowe corocznie przyciąga tysiące narciarzy z ponad 70 krajów, co czyni z tej okolicy najbardziej kosmopolityczne miejsce w Alpach. Tereny narciarskie Top Ski Region oferują łącznie 213 km tras narciarskich podzielonych na trzy sektory połączone perfekcyjnie działającym systemem kolejek górskich. To tu znajduje się najwyżej w Europie poło- żona stacja kolejki szynowej. Miejsce zakwaterowania: LAUTERBRUNNEN leży na wysokości 796 m n.p.m. w przepięknej dolinie wyżłobionej przez lodowiec uznawanej za najpiękniejszą dolinę polodowcową na świecie, otoczona stromymi pionowymi ścianami skalnymi, z których spadają liczne wodospady (72). Z miejscowości rozciągają się niepowtarzalne widoki na zamykające dolinę szczyty osiągające wysokość 4000 m n.p.m. Do terenów narciarskich można łatwo dotrze korzystając z kolejek szynowych mających swoje stacje bezpośrednio w miejscowości.

Termin:
6 – 15.03.2020
Cena:
od 3190,PLN/os

Cena

od 3190,PLN/os

Oferta zawiera

– 6 dniowy skipass Grindelwald Wengen.
– 7 noclegów w pokojach dwuosobowych.
– 7 śniadań + pakiet na stok.
– 7 obiadokolacji z napojami.
– Ubezpieczenie KL do kwoty 10000EUR NNW do 2500 Euro, OC 10.000 €.
– Opiekę Rezydenta i Trenera narciarstwa.
– Przedszkole narciarskie dla dzieci do 6 lat.
– Transport autokarowy z Polski (liczony na trasie Rzeszów, Kraków, Katowice, Lauterbrunnen i z powrotem)


Mieszkamy: HOTEL STAUBBACH **+ Położony w centrum miejscowości300 metrów od stacji kolei szynowej i linowej z której łatwo można dostać się na tereny narciarskie lub do Interlaken.
Hotel oddalony jest zaledwie o 200 m od jednego z najwyższych i najsłynniejszych wodospadów na świecie – Staubbach o wysokości ponad 300m. Miejsce to, budzące zachwyt, było opiewane w XIX wieku przez Goethego. W hotelu znajduje się restauracja, bar, salon TV, świetlica.
W hotelu jest dostępny bezpłatny Internet. Pokoje od strony południowej i zachodniej posiadają balkon. Polecamy szkolenie narciarskie w pakiecie 18 godzinnym w cenie130€.

Zamawiam wyjazd

Imię i nazwisko*
Telefon kontaktowy*
Uwagi
Wyjazd
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach administracyjnych i statystycznych oraz w celu świadczenia przez Wykonawcę usług marketingowych polegających na promowaniu usług Wykonawcy i jego partnerów.

Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php:62 Stack trace: #0 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-content/themes/layerswp/partials/content-single.php(81): layers_post_meta(211) #1 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-includes/template.php(690): require('/home/redruk/do...') #2 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-includes/template.php(647): load_template('/home/redruk/do...', false) #3 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(155): locate_template(Array, true, false) #4 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-content/themes/layerswp/single.php(20): get_template_part('partials/conten...', 'single') #5 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/redruk/do...') #6 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/redruk/do...') #7 /home/r in /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 62