Close

Wrzesień 26, 2016

Pejo – Val di Sole
10 – 19.01.2020

Atrakcje, które nas otaczają!
Miejscem waszego wypoczynku będzie „Dolina Słońca” w Parku Narodowym „Stelvio”, w rejonie górskim Ortles-Cevedale. Zobaczysz tu szczyty Dolomitów, górskie wioski oraz typowe drewniane schroniska górskie.
Wypełnij swój kalendarz wypoczynku tymi pięknymi miejscami i zobacz, jaką wspaniałą ofertę przygotowalem dla Ciebie Gdy tylko przekroczycie próg hotelu Cevedale, poczujecie że znaleźliście się w świecie pełnym ciepła i gościnności. Elegancki i wyrafiowany styl to mieszanka górskiego klimatu w otoczeniu zabytkowych mebli. Zapraszam do hotelu niczym z „żywego romansu”!

Termin:
10 – 19.01.2020
Cena:
2199 PLN/os

Cena

2199 PLN/osoba

Zniżki

Dzieci do lat 5 nie placą
od 6 – 8, lat 50 %
od 8 – 12, lat 20 %
3 – łóżko w pokoju – 10% zniżki

Zapewniamy

*Zakwaterowanie (7 noclegów)
*Wyżywienie HB, ( kolacja : 1/4 l wina , woda )
*Transport luksusowym autokarem, natracie Katowice Cogolo di Pejo
Katowice.
*Codzienne transfery na stoki,
*Opiekę pilota na czas przejazdu i rezydenta na miejscu i instruktorów
narciarstwa,
*Ubezpieczenie KL do kwoty KL 40.000 PLN, NNW 10.000 PLN, OC
100.000 PLN..
*Przedszkole narciarskie dla dzieci.

Zakwaterowanie

Hotel Cevedale ****
Pokoje: 2os. 3os. Bardzo dobry standard.
Wyżywienie : Kuchnia oferuje wiele lokalnych specjalności a także przysmaki kuchni międzynarodowej. Śniadania w formie bufetu, kolacja z menu + bufft sałatkowy, 1/4 l wina , woda.
Do dyspozycji w Hotelu: Hotel posiada windę. W hotelu sala TV,internet, restauracja, bar, basen, sauna, łąźnia turecka, siłownia i
whirpool.

Ceny karnetów

3 dni Skipass Peio + 3 dni Superskirama – € 195,00.
dzieci do lat 8 ( 30.11.2007 ) z osobą dorosłą nie placą za karnet.

Karnet Superskirama obejmuje

Marilleva – Folgarida – Pejo – PassoTonale – Madonna di Campiglio – Pinzolo
Szkolenie narciarskie lub snowboardowe – 100 € / 18 godzin (pakiet)

Zamawiam wyjazd

Imię i nazwisko*
Telefon kontaktowy*
Uwagi
Wyjazd
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach administracyjnych i statystycznych oraz w celu świadczenia przez Wykonawcę usług marketingowych polegających na promowaniu usług Wykonawcy i jego partnerów.

Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php:62 Stack trace: #0 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-content/themes/layerswp/partials/content-single.php(81): layers_post_meta(192) #1 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-includes/template.php(690): require('/home/redruk/do...') #2 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-includes/template.php(647): load_template('/home/redruk/do...', false) #3 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(155): locate_template(Array, true, false) #4 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-content/themes/layerswp/single.php(20): get_template_part('partials/conten...', 'single') #5 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/redruk/do...') #6 /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/redruk/do...') #7 /home/r in /home/redruk/domains/narciarz.pl/public_html/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 62